100+4 Jánošíkove dobroty

Akcia -20%

Táto kuchárska kniha je výnimočná. Nájdete v nej recepty, ktoré prežili hrdinov aj zbojníkov, no stále majú miesto na našich stoloch.

Ušetríte
20% = 2,98 €
Cena s DPH
14,90 € 11,92 €
Cena bez DPH
13,55 € 10,84 €
ISBN
978-80-85669-65-7
Rok vydania
2018
Počet strán
195
Forma produktu
Tlačená publikácia
Vydavateľstvo
MEDIA/JUVEN
Autor
Mária Šutá
+ -

100+4 Jánošíkove dobroty

Táto kuchárska kniha je výnimočná. Nájdete v nej recepty, ktoré prežili hrdinov aj zbojníkov, no stále majú miesto na našich stoloch.

Listovanie v nej je nebezpečné:

  • najprv sa prenesiete v čase do svojho detstva a zacítite úžasnú vôňu babičkiných koláčikov,
  • následne sa zaseknete v prítomnosti a slinky zbiehajúce sa nad konkrétnou fotografiou na poslednú chvíľu naprázdno prehltnete,
  • a nakoniec schytíte varešku a vybraný recept si nehľadiac na okolnosti ihneď uvaríte.

Recepty sú rozdelené do piatich kapitol a pokryjú vám raňajky, obedy aj večere vo všedné aj sviatočné dni. Všetky sú zostavené z našich slovenských surovín, ktoré nájdete v každých potravinách.
Zdravo, chutne a lacno – jednoducho tak, aby si to mohol dovoliť každý a mal z jedla maximálny úžitok aj pôžitok.

Čo viac si ešte priať? Už len to, aby bolo vidieť, ako hotový recept v skutočnosti vyzerá! ...vaše prianie bolo pre autorov rozkazom a máte to tam. Každý jeden recept je doplnený lákavou fotografiou.

Jánošíkove dobroty zozbierala, spísala a v kuchyni prakticky odskúšala šikovná kuchárka, obchodníčka a mama dvoch malých zbojníkov Mária Šutá. Na príprave sa spolupodieľala reštaurácia Jánošíkov dvor v Zázrivej, ktorá je povestná výbornou tradičnou kuchyňou.

Ukážka