Eurokódex komentár k Trestnému poriadku (ONLINE verzia)

Online verzia

Komentár k Trestnému poriadku v elektronickej podobe.

Cena s DPH
60,00 €
Cena bez DPH
50,00 €
Rok vydania
2014
Forma produktu
Online produkt
Vydavateľstvo
S-EPI, s.r.o.
Autor
Jozef Čentéš a kolektív
+ -

Eurokódex komentár k Trestnému poriadku (ONLINE verzia)

Komentár k Trestnému poriadku v elektronickej podobe.
Eurokódex komentár k Trestnému poriadku je prvá a jediná online verzia Veľkého komentára k Trestnému poriadku autorského kolektívu pod vedením doc. JUDr. Jozefa Čentéša, PhD. s viac ako 1 500 normostranami textu. Komentár je prepracovaným a rozšíreným vydaním diela Trestný poriadok s komentárom, ktoré bolo vydané vo vydavateľstve Poradca podnikateľa, spol. s r. o., Žilina, v marci 2006.

Ponúka ucelený právny výklad jednotlivých ustanovení a ďalších praktických otázok, ktoré s nimi úzko súvisia, výber súvisiacich medzinárodných zmlúv a právnych predpisov SR i EÚ, výber súvisiacich ustanovení a rozsiahly výber judikatúry.

Časový prístup

Ročný online prístup do produktu Eurokódex komentár k Trestnému poriadku získate do dvoch pracovných dní po obdržaní platby.

Tip pre Vás

Zakúpte si tento Eurokódex komentár spolu s EPI Právnym systémom. Budete môcť využívať ďalšiu výhodu on-line práce s právnymi informáciami, ktorou je zobrazenie komentára k Trestnému poriadku priamo pri komentovanom ustanovení v EPI Zbierke zákonov SR pod modrou guličkou.

Vstup do online produktu