Verejné obstarávanie 2021

Rok 2021 priniesol so sebou (r)evolúciu vo svete verejného obstarávania. Pripravte sa na novelu verejného obstarávania tak, aby vás nič neprekvapilo. Novela verejného obstarávania prináša zmeny vo všetkých aspektoch verejného obstarávania: od zmeny vo fungovaní zákaziek s nízkou hodnotou až po zásadné zmeny v revíznych postupoch.

Forma produktu
Konferencia
Miesto konania
Grandhotel Starý Smokovec, Vysoké Tatry
Dátum konania
4. - 5. 11. 2021
Vydavateľstvo
Poradca podnikateľa, spol. s r. o.
Bez DPH S DPH
Fyzická účasť 4. - 5. 11. 2021 240,00 € 288,00 €
+ -
Online prenos 4. - 5. 11. 2021 150,00 € 180,00 €
+ -

Verejné obstarávanie 2021

Rok 2021 priniesol so sebou (r)evolúciu vo svete verejného obstarávania. Pripravte sa na novelu verejného obstarávania tak, aby vás nič neprekvapilo. Novela verejného obstarávania prináša zmeny vo všetkých aspektoch verejného obstarávania: od zmeny vo fungovaní zákaziek s nízkou hodnotou až po zásadné zmeny v revíznych postupoch.

V poradí už III. ročník EPI konferencie vám prináša unikátny prienik pohľadov na tieto zmeny od všetkých dotknutých subjektov. Nepremeškajte príležitosť nahliadnuť do videnia tvorcov zmien, pohľadu samosprávy a v neposlednom rade riadiacich orgánov na všetky zmeny vo verejnom obstarávaní.

Jedinečnosť konferencie sa prejavuje aj v okrúhlych stoloch, kde budete mať v rámci diskusie možnosť klásť otázky všetkým zúčastneným. Konferencia je tak určená pre verejných obstarávateľov, ale aj uchádzačov, nakoľko obom stranám poskytne mimoriadny náhľad do pripravovaných zmien vo verejnom obstarávaní.

Odbornú záštitu nad konferenciou prebrala Únia profesionálov verejného obstarávania, ktorej zástupcovia budú okrem iného diskutujúcimi v rámci blokov prednášok. 

Pokiaľ sa nemôžete zúčastniť konferencie prezenčne, resp. to nedovolia okolnosti týkajúce sa COVID-19, môžete sledovať priamy prenos z konferencie online.

Povedali o nás

„Konferencia bola na profesionálnej úrovni, krásne prostredie, príjemná atmosféra počas celej doby konferencie. Profesionálni lektori a príjemní ľudia.“

„Ďakujem najmä lektorom za množstvo podnetných informácií. Je vidieť, že ide o skutočných odborníkov. Pozitívne hodnotím aj výber hotela a príjemný program zo strany organizátorov. Rada spolu s kolegyňou zvážim aj budúcoročnú účasť.“

 „Niet čo vytknúť. Nádherné prostredie, výborní lektori, užitočné informácie a skvelá zábava. Tešíme sa na ďalší ročník. “

„Ďakujeme za skvelú organizáciu. Lektori sú skutoční odborníci z praxe. Oceňujem najmä výber hotela – výborná príležitosť, ako si popri vyčerpávajúcom dni oddýchnuť v pýche našich slovenských hôr.“

„Maximálna spokojnosť. Ďakujem.“

 *Anotácie boli získané prostredníctvom anonymného dotazníka.

Čo vás čaká?

 • Prehľad legislatívnych zmien
 • Riešenia pre aktuálne problémy v praxi
 • Postrehy a rady odborníkov i firiem z praxe
 • Praktické tipy pre úspešné verejné obstarávanie

Prednášajúci

Tešiť sa môžete na unikátny lektorský tím zložený zo zástupcov kompetentných úradov a firiem z praxe. Mená odborníkov uverejníme už čoskoro.

Program konferencie

Štvrtok 4. 11. 2021 (1. deň konferencie)

09:30 - 10:30 - Registrácia účastníkov s občerstvením
10:30 - 10:40 - Otvorenie konferencie
10:40 - 12:20 - I. blok prednasok: Legislatívne zmeny limitov a režimu zadávania zákaziek v kontexte s nízkou hodnotou (ABSTRAKT)
12:10 - 12:20 - Pár slov o EPI – Ekonomický a právny systém www.epi.sk 
12:20 - 13:20 - Obedná prestávka
13:20 - 15:25 - II. blok prednášok: Vplyv novely zákona o verejnom obstarávaní na eurofondové verejné obstarávania (ABSTRAKT)
15:25 - 15:45 - Prestávka s občerstvením
15:45 - 17:00 - Panelová diskusia
 
Piatok  5. 11. 2021 (2. deň konferencie)

9:00 - 10:45 - III. blok prednášok: Režim revíznych postupov po novele zákona (ABSTRAKT)
10:45 - 11:00 - Prestávka s občerstvením
11:00 - 12:00 - Panelová diskusia
12:00 - Obed a ukončenie konferencie


Vstupenka pre fyzickú účasť zahŕňa

 • Fyzická účasť na odbornom programe
 • Online pracovné materiály na 30 dní
 • Videozáznam z konferencie na 30 dní
 • Obed a ďalšie občerstvenie počas konferencie
 • Voucher na bezplatný mesačný prístup k manažérskemu portálu www.ezisk.sk 
 • 10 % zľava na ďalšiu ponuku vzdelávania v našom eshope www.zakon.sk 
 • Vouchers 10 % zľavou na ročný prístup k portálu www.bezpecnostvpraxi.sk 

Vstupenka pre online účasť zahŕňa

 • Videozáznam z podujatia na 30 dní
 • Online účasť na odbornom programe
 • Online pracovné materiály na 30 dní
 • Voucher na bezplatný mesačný prístup k manažérskemu portálu www.ezisk.sk 
 • 10 % zľava na ďalšiu ponuku vzdelávania v našom eshope www.zakon.sk 
 • Voucher s 10 % zľavou na ročný prístup k portálu www.bezpecnostvpraxi.sk 


Informácie pre záujemcov o ubytovanie

Upozorňujeme, že v cene vstupenky nie je zahrnuté ubytovanie. Účastníci konferencie si môžu rezervovať ubytovanie s 20% zľavou v Grandhoteli Starý Smokovec**** vo Vysokých Tatrách.

Cena ubytovania po zľave je nasledovná:

Štandard izba

DELUX izba

1 osoba / noc

2 osoby / noc

1 osoba / noc

2 osoby / noc

85 € s raňajkami

95 € s raňajkami

95 € s raňajkami

105 € s raňajkami


Rezervácia ubytovania

 • Ubytovanie v termíne od 2. – 3. 12. 2021 je možné rezervovať na e-mailovej adrese promocode@tmr.sk 
 • Pre uplatnenie zľavy na ubytovanie do obsahu e-mailu uveďte, že rezerváciu vykonávate v rámci účasti na podujatí od spoločnosti Poradca podnikateľa a tiež promokód:VEO21
 • V prípade akýchkoľvek problémov s rezerváciou, prípadne stornovaním alebo uhradením ubytovania môžete v čase od 9:00 do 14:00 (PO – PI) kontaktovať zákaznícku podporu na tel. čísle: +421 910 535 871, +421 911 119 501

Dôležité upozornenie

V prípade, že budete chcieť faktúru ako právnická osoba, prosíme, aby ste dodržali jeden z nasledujúcich postupov:

 1. Platba na fyzickú osobu (nepodnikateľa)

V prípade, že je pre vás prijateľný a postačujúci doklad o zaplatení na fyzickú osobu (nepodnikateľa), môžete realizovať platbu priamo pri rezervácii.

 1. Platba na právnickú osobu/fyzickú osobu (podnikateľa)

V prípade, že máte záujem o daňový doklad vo forme faktúry vystavenej v prospech právnickej osoby alebo fyzickej osoby (podnikateľa), ste povinný o tejto skutočnosti informovať hotel ešte predtým, než rezerváciu uhradíte platobnou kartou, alebo ešte predtým, než zadáte bankový platobný príkaz na úhradu, a to s uvedením presných a správnych fakturačných údajov právnickej osoby (obchodné meno, sídlo, IČO, DIČ, IČ DPH, zápis v obchodnom registri, bankové spojenie) alebo fyzickej osoby (podnikateľa) (obchodné meno, miesto podnikania, IČO, DIČ, IČ DPH, zápis v živnostenskom alebo inom registri, bankové spojenie). Zmena fakturačných údajov po realizácii platby za pobyt alebo po príchode do hotela už nie je možná.

KoronaSafe

 • Priebeh registrácie s náležitým odstupom
 • Meranie teploty pri vstupe do priestorov
 • Dezinfekcia a ďalšie hygienické opatrenia v priestoroch
 • Odstup a sedenie podľa aktuálne platných nariadení
 • Hygienické opatrenia pri podávaní cateringu

Upozornenie o digitálnom zaznamenávaní konferencie

V rámci oprávnených záujmov prevádzkovateľa, ktorým je spoločnosť Poradca podnikateľa, spol. s r. o., Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina, IČO: 31 592 503, S-EPI, s. r. o., Martina Rázusa 23A/8336, 010 01 Žilina, IČO: 36 014 991, EUROKÓDEX, s. r. o., Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina, IČO: 44 871 3842, bude o účastníkoch a zaujímavých momentoch podujatia v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov vyhotovená fotodokumentácia a videozáznamy, ktoré môžu byť následne použité na propagáciu aktivít prevádzkovateľa. Napriek tomu, že vyhotovenie uvedenej dokumentácie nie je podmienené súhlasom dotknutej osoby, rešpektujeme váš prípadný nezáujem o snímanie vašej osoby.

V uvedenom prípade informujte pri registrácii niektorú z našich referentiek alebo nám svoj nesúhlas zašlite na e-mailovú adresu sinska@pp.sk. Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov nájdete v časti Podmienky spracovania osobných údajov.

Adresa organizátora

Poradca podnikateľa, spol. s r. o.
Úsek Profivzdelávanie
Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina

Miesto konania konferencie

Grandhotel Starý Smokovec****
Starý Smokovec 38, Vysoké Tatry
GPS súradnice: 49.140787, 20.221338