• Úvod
  • >>
  • Začnite už! 36 +1 objavov, ako začať a úspešne dokončiť

Začnite už! 36 +1 objavov, ako začať a úspešne dokončiť

Akcia -37%
Ušetríte
37% = 5,80 €
Cena s DPH
15,70 € 9,90 €
Cena bez DPH
14,27 € 9,00 €
Počet strán
95
Formát
22x22 cm
Forma produktu
Tlačená publikácia
Vydavateľstvo
Eurokódex, s. r. o.
Autor
Juraj Málik
+ -

Začnite už! 36 +1 objavov, ako začať a úspešne dokončiť

Krásna spověď muže, který vybudoval několik firem. Celou knihou prostupuje jeho pokora, klidná síla a celoživotní vášnivá chuť zlepšovat sebe i jiné. Jeho úvahy o vedení firmy, strategii, lidských chybách, vzdělávání, vztazích a zejména láska k otci jsou obdivuhodné a poučné. Souhlasím s panem Málikem, že „pomník nemusí byť len na cintoríne“. U mě má svůj pomník myšlenkou opisování z taháku na 3 minuty.

Ivo Toman
Školiteľ, motivátor a autor bestsellerů. Například: Debordelizace hlavy, Motivace zvenčí je jako smrad atd.
Kniha je odkazom pre ďalších ľudí, ktorí chcú svoj život prežiť naplno v radosti a pokore a chcú v živote niečo dokázať, ale aj obohatiť svoje okolie a po sebe niečo pekné zanechať.
Čitateľ si po čítaní knižky navodí pocit harmónie, hravosti, práce s radosťou, vášňou a človečenstvom... s presvedčením, že všetko je možné, len sa treba rozhodnúť mať správny postoj a ísť...

Dáša Černá
Spoluautorka úspešných projektov o podnikaní a osobnostnom rozvoji.Ten, kto chce na sebe pracovať, má podnikateľské vízie, v tom kniha vyvolá silné emócie.
Je to praktické a zároveň zábavné čítanie o budovaní úspešnej firmy, o nepodmienenej láske k ľuďom a o typicky Jurajovskom prístupe k životu.
Juraj je vizionár s nevinnou detskou dušou. Jeho príbehy a prirovnania Vám vyvolajú úsmev na tvári.
Má svojský zmysel pre humor a výnimočnú energiu, ktorou zásobuje ľudí nielen vo svojich firmách. A jeho nápady sú naozaj nekonvenčné.

Peter Urbanec
Úspešný slovenský podnikateľ, kouč osobnostného rozvoja s aktivitami ďaleko za hranicami Slovenska.