Daňový a odvodový kolotoč, ukončenie roka 2024 a zmeny pre rok 2025

Novinka

Milí priaznivci daní, účtovníctva a miezd, zažite magickú predvianočnú atmosféru Grandhotela Starý Smokovec****. Spolu s Vladimírom Ozimým, Soňou Ugróczy a Janou Motyčkovou sa na tomto krásnom mieste ponoríme do koncoročných uzávierok a zmien v oblasti daní, účtovníctva a miezd od 1. januára 2025. Pri príležitosti 10. ročníka pre vás chystáme navyše aj slávnostnú večeru s tombolou o skvelé ceny. Zážitky však neváhajte zbierať aj mimo hotela.

Forma produktu
Konferencia
Miesto konania
Vysoké Tatry, Grandhotel Starý Smokovec****
Dátum konania
11. – 13. december 2024
Vydavateľstvo
Poradca podnikateľa
Autor
Soňa Ugróczy, Vladimír Ozimý, Jana Motyčková
Bez DPH S DPH
Fyzická účasť 11. – 13. december 2024 395 € 474 €
+ -
Online prenos 11. – 13. december 2024 270 € 324 €
+ -

Daňový a odvodový kolotoč, ukončenie roka 2024 a zmeny pre rok 2025

Milí priaznivci daní, účtovníctva a miezd, zažite magickú predvianočnú atmosféru Grandhotela Starý Smokovec****. Spolu s Vladimírom Ozimým, Soňou Ugróczy a Janou Motyčkovou sa na tomto krásnom mieste ponoríme do koncoročných uzávierok a zmien v oblasti daní, účtovníctva a miezd od 1. januára 2025. Pri príležitosti 10. ročníka pre vás chystáme navyše aj slávnostnú večeru s tombolou o skvelé ceny. Zážitky však neváhajte zbierať aj mimo hotela.

Vyberte sa na Hrebienok a pozrite si výstavu ľadových sôch, navštívte vianočné trhy a určite nezabudnite ochutnať tatranský punč. Konferencia je skvelou alternatívou na predvianočný teambuilding, ale aj výlet s rodinou. Tešíme sa na vás.

Ako v rozprávke...

Doprajte si 3 dni v magickom Grandhoteli Starý Smokovec**** s vynoveným wellness centrom. Toto nádherné miesto vás svojou historickou atmosférou prenesie do rozprávkových čias. Presvedčte sa o tom sami.

Prednášajúci

 • Soňa Ugróczy - Daňová poradkyňa SKDP, člen Metodicko-legislatívnej komisie pre DPH Komory daňových poradcov, spoločnosť TAX Ugróczy, s. r. o.

Daňová poradkyňa a lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti daňového práva. Špecializuje sa najmä na problematiku dane z pridanej hodnoty a dane z príjmov právnických osôb. Popri lektorovaní sa už niekoľko rokov venuje aj publikačnej činnosti pre odbornú verejnosť.

 • Vladimír Ozimý - Daňový poradca, člen Slovenskej komory daňových poradcov

Aktívne prispieva do odborných časopisov Daňový a účtovný poradca podnikateľa (DÚPP), Dane a Účtovníctvo (DaÚ) a Daňový špeciál. Svoje blogy a príspevky z oblasti daní publikuje na viacerých odborných portáloch. Okrem lektorskej činnosti denne poradí desiatkam zákazníkov v rámci Daňovej pohotovosti od Poradcu podnikateľa. Má nespočetné skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní vďaka vlastnej účtovnej spoločnosti Atomgroup, s. r. o., ktorá pôsobí na území SR, ako aj Českej republiky. Rovnako získava veľa skúseností priamo z praxe daňového poradcu pri komunikácii s finančnou správou.

 •  Jana Motyčková - Odborníčka na sociálne a zdravotné poistenie

Odborníčka na sociálne a zdravotné poistenie s dlhoročnými lektorskými skúsenosťami. V súčasnosti okrem lektorskej činnosti pôsobí ako spoločník a zároveň programátor – analytik mzdového softvéru v spoločnosti SOMI Trenčín, spol. s r. o.

Program konferencie

Na zostavení programu pracujeme. Doplníme ho čoskoro.

Spoločnosť Poradca podnikateľa, spol. s r. o., si vyhradzuje právo na zmenu programu.

 

Atmosféra, na ktorú sa môžete tešiť

Už 10. rok vám konferencia prináša užitočné informácie a pobytový zážitok zároveň.

 

Ako sa konferencia páčila zákazníkom

„Príjemná atmosféra, každý deň veľa zaujímavých tém, dobrý výber lektorov, organizujte takéto konferencie ďalej. :-)“
„Skvelá konferencia, na úrovni – ako sme na konferencie od PP už zvyknutí. Tešíme sa nabudúce.“
„Veľmi dobre spracované témy. Lektori veľmi prirodzení a experti na témy. Spokojnosť.“
„Výborná konferencia, max. spokojnosť.“
„Ďakujeme, všetko výborne zorganizované, max. spokojnosť.“
„Výborné podujatie. Ďakujem.“

*Referencie sú získané prostredníctvom anonymného dotazníka.

Čo zahŕňa prezenčná vstupenka:

 • 3-dňová prezenčná účasť
 • Videozáznam konferencie na 30 dní
 • Online školiace materiály na 30 dní
 • Obed, večera, občerstvenie a káva počas prestávok
 • Zľava na ubytovanie v Grandhoteli Starý Smokovec****

Cena vstupenky nezahŕňa ubytovanie v hoteli.

Čo zahŕňa online vstupenka:

 • 3-dňový živý online prenos
 • Videozáznam konferencie na 30 dní
 • Online školiace materiály na 30 dní
 

Ubytovanie

Ako účastník máte zľavu na ubytovanie v Grandhoteli Starý Smokovec****.

Cena ubytovania po zľave:

 Izba Classic 
 1 osoba/noc    2 osoby/noc  
 120 €   135 € 

 

 

 

Rezervácia ubytovania:

 • Ubytovanie so zľavou v termíne od 11. do 13. 12. 2024 je možné rezervovať online na webovej stránke hotela: https://booking.tmrhotels.com/Grandhotel_Smokovec/
 • Pre uplatnenie zľavy uveďte pri online rezervácii promokód: PPGHS24
 • V prípade, že máte záujem o vystavenie faktúry na firmu, je potrebné pri online rezervácii ubytovania uviesť názov/IČO firmy a následne uhradiť pobyt firemnou kartou alebo bankovým prevodom. Ak máte záujem o vystavenie zálohovej faktúry, je potrebné túto požiadavku uviesť do poznámky.
 • Pri problémoch s rezerváciou, stornovaním alebo uhradením ubytovania pošlite email na adresu: promocode@tmr.sk.
 

Ubytovanie zahŕňa:

 • Raňajky formou bufetu (obedy, večere a ostatné občerstvenie je zahrnuté v cene vstupenky)
 • Vstup do wellness a fitness centra (1-krát za pobytový deň)
 • Papuče a župan na izbách pre ubytovaných hostí
 • WiFi pripojenie
 

Digitálny záznam

V rámci oprávnených záujmov prevádzkovateľa, ktorým je spoločnosť Poradca podnikateľa, spol. s r. o., Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina, IČO: 31 592 503, S-EPI, s. r. o., Martina Rázusa 23A/8336, 010 01 Žilina, IČO: 36 014 991, NOTIA Středisko vzdělávání, spol. s r. o., Novotného lávka 5, 110 00 Praha, Česko, IČO: 64944077, Institut certifikace Svazu účetních, a. s., Vinohradská 2022/125, 130 00 Vinohrady, Česko, IČO: 26497671, Poradce Podnikatele, spol. s r. o., Jablonského 639/4, 170 00 Praha, Česko, IČO: 49678876, bude o účastníkoch a zaujímavých momentoch podujatia v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov vyhotovená fotodokumentácia a videozáznamy, ktoré môžu byť následne použité na propagáciu aktivít prevádzkovateľa. Napriek tomu, že vyhotovenie uvedenej dokumentácie nie je podmienené súhlasom dotknutej osoby, rešpektujeme váš prípadný nezáujem o snímanie vašej osoby.
V uvedenom prípade informujte pri registrácii niektorú z našich referentiek alebo nám svoju námietku zašlite na e-mailovú adresu sinska@pp.sk. Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov nájdete v časti Podmienky spracovania osobných údajov.

Miesto konania konferencie

Grandhotel Starý Smokovec****
Starý Smokovec 38
062 01 Vysoké Tatry
GPS súradnice: 49.141362, 20.22087