Zákony pre ľudí Premium

Online verzia

Zákony pre ľudí Vám ponúkajú právne predpisy publikované v Zbierke zákonov od roku 1945 v aktuálnom znení. Zakúpením produktu získate funkcie, ktoré Vám umožnia pracovať s predpismi rýchlejšie, jednoduchšie a veľmi efektívne.

Forma produktu
Online produkt
Vydavateľstvo
S-EPI
Bez DPH S DPH
Zákony pre ľudí Premium Mesačný prístup 15 € 18 €
+ -
Zákony pre ľudí Premium Ročný prístup 180 € 150 € 216 € 180 €
+ -

Zákony pre ľudí Premium

Zákony pre ľudí Vám ponúkajú právne predpisy publikované v Zbierke zákonov od roku 1945 v aktuálnom znení. Zakúpením produktu získate funkcie, ktoré Vám umožnia pracovať s predpismi rýchlejšie, jednoduchšie a veľmi efektívne.


POZOR! Pre okamžité získanie verzie PREMIUM sa pri nákupe PRIHLÁSTE (zadajte MENO a HESLO , ktoré ste si zvolili pri registrácií na stránke www.zakonypreludi.sk). Pri platbe prostredníctvom TrustPay alebo TrustPay Card budú všetky funkcie na Vašom účte aktivované do 10 minút od zaplatenia.


Zoznam dostupných funkcií:

Vzájomné prelinkovanie predpisov
Texty právnych predpisov obsahujú aktívne odkazy na iné predpisy alebo ich časti (§, ods., písm.). Tieto odkazy sú označené modrou farbou. Po kliknutí sa priamo otvorí znenie citovaného odkazu. Nemusíte každý paragraf či odsek, na ktorý predpis odkazuje, vyhľadávať, stačí naň kliknúť a zobrazí sa.

Obľúbené predpisy
Ak často pracujete s rovnakými predpismi, alebo ste vyhľadali predpis, ktorý chcete neskôr použiť, uložte si ich medzi obľúbené. Potom ich budete môcť otvoriť rýchlo a bez opätovného vyhľadávania. Môžete ich aj ľubovoľne organizovať: pridávaním nových prepisov, zmenou poradia alebo odstránením z výberu.

Porovnávanie časových verzií
S touto funkciou už nemusíte hľadať, budete hneď vidieť, čo sa v textoch predpisov menilo – červeným podfarbením a prečiarknutím sú označené vypustené, menené alebo dopĺňané texty a zeleným sú označené nové vložené texty.

Vlastné komentáre k predpisom
Ak si potrebujete k predpisu alebo vybranému ustanoveniu urobiť poznámku, nenechávajte myšlienky v hlave, ale napíšte ich priamo a jednoducho k textu predpisu. Komentované predpisy a prehľad vami komentovaných ustanovení potom uvidíte na jednom mieste.

Citačný asistent
Potrebujete citovať označenie ustanovenia či odseku aj s názvom predpisu vo Worde či e-mailovej správe? Už ich nemusíte prácne vypisovať. Táto jedinečná funkcia vás určite poteší. A nielen preto, že s jej pomocou môžete vytvárať aj aktívne odkazy na predpisy vo vašich vlastných dokumentoch.

Obsah
Vyhnite sa zbytočnému rolovaniu, pomocou funkcie obsah predpisu môžete ešte rýchlejšie nájsť tú časť predpisu, ktorú práve potrebujete.

Monitoring Zbierky zákonov SR
Nemusíte sledovať, čo pribudlo v Zbierke zákonov, či ktoré predpisy už sú účinné. Priamo na váš e-mail zašleme informáciu o nových predpisoch hneď v deň ich vyhlásenia. Prehľad predpisov, ktoré nadobudli účinnosť, ako aj prehľad nových konsolidovaných znení predpisov, ktoré nadobudli účinnosť, budete dostávať raz týždenne do e-mailovej schránky.