Manažment a podnikanie

ZISK MANAŽMENT časopis – život slovenských manažérov
29.06.2018

ZISK MANAŽMENT časopis – život slovenských manažérov

Odborný mesačník, v ktorom nájdete aktuálne témy rezonujúce v biznise.  Témami cielime presne na manažérov, biznismenov a podnikateľov v segmente malých a stredných firiem. Fungujeme pod značkou Poradca Podnikateľa, ktorý vydáva odborné publikácie už 28 rokov.

Prichádza elegancia vo vašom time-manažmente
03.07.2018

Prichádza elegancia vo vašom time-manažmente

Rok 2018 je prevratný. Viete, v čom? Naši zákazníci používajú manažérsky diár, v ktorom uplatňujú systém Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech. Ten je známy vďaka svojmu autorovi, majiteľovi spoločnosti Poradca podnikateľa Jurajovi Málikovi. Začnite tým  najpodstatnejším (vízia, sen) – vyberte a zapíšte si to, čo je pre Vás zásadné z dlhodobého hľadiska. Vaša „zlatá rybka“ je ten veľký krok, ktorý sa dlhodobo zamýšľate urobiť, no máte pred ním rešpekt. TO ZÁSADNÉ  MUSÍ BYŤ NA PRVOM MIESTE.

Vzdelávanie je cesta
26.07.2018

Vzdelávanie je cesta

Povedz mi, v čom sa vzdelávaš a ja ti poviem, kde budeš o 5 rokov.

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa vytvoril pred viac ako 5 rokmi špeciálny tím PROFIVZDELÁVANIE.sk  so zameraním na odborné školenia a konferencie z oblasti právo a ekonomika, dane a účtovníctvo, mzdy a personalistika, verejná správa a školstvo, manažment. 

 

Dozvuky eCommerce Conference 2018
27.06.2018

Dozvuky eCommerce Conference 2018

Nestihli ste sa zúčastniť?  Nevadí, nabudúce to stihnete a my vás aspoň prevedieme tým, čo sa dialo a že toho nebolo málo! Čo vás zaujme, dá sa kúpiť aj po častiach. Konferenciou nás sprevádzal Juraj Šoko Tabaček, ktorý s úsmevom konštatoval, že funguje ako vyhadzovač prednášajúcich, keď vypršal ich čas.