Manažment a podnikanie

Získajte bezpečnosť v praxi pre firmu na jeden klik
29.07.2019

Získajte bezpečnosť v praxi pre firmu na jeden klik

Bezpečnosť je vo firmách často podceňovaná, napriek tomu, že je možné ju často pomerne jednoducho a výrazne zlepšiť. Stačí kliknúť a nájsť všetky overené informácie, články, príklady, videoškolenia i zákony na jednom mieste.

Už je čas na Manažérsky diár 2019
26.09.2018

Už je čas na Manažérsky diár 2019

Tiež sa vám stáva, že na konci roka bojujete s dvomi diármi? Je to zákon schválnosti. Keď máte najviac práce a riešite i vianočný ošiaľ, práve v tej dobe chýbajú v diári listy na plánovanie termínov ďalšieho roka... Z týchto dôvodov sme navrhli náš diár pre rok 2019 od októbra 2018.
Profesijné priania pre Zlatú rybku
19.07.2019

Profesijné priania pre Zlatú rybku

V mnohých prípadoch naše konanie riadi inštinkt a pracuje na nevedomej úrovni v náš prospech. Naše podvedomie je veľmi široké a dokonca dokáže riadiť aj náš smer života. Porovnajme si ľudí, ktorí majú presne stanovené vízie a ciele, a tých, ktorí sa životom len nechajú unášať.  Rozdiel je evidentný.

Vždy pripravený alebo rýchlo až zbesilo
26.07.2018

Vždy pripravený alebo rýchlo až zbesilo

Nebojte sa, nebude to o pionierskom pokriku z minulosti ani o populárnom filme, ale o neustálej potrebe absorbovať stále rýchlejšie prichádzajúce zmeny a kvantum informácií, ktoré sa na nás valia zo všetkých strán. Ruku na srdce, už sa vám stalo, že ste pri rokovaní počuli nový pojem, o ktorého význame ste si neboli istý? V odbornom svete, ktorý sa viac a viac globalizuje, na nás číhajú nové výrazy, metódy, postupy, osobnosti a. i. na každom kroku a z veľkej časti v anglickom jazyku.