Kolekcia motivačných kníh (3 knihy)

Akcia -19%

Túžite po úspechu? Získajte sériu motivačných kníh od autora Juraja Málika, majiteľa prosperujúcej a stabilnej spoločnosti Poradca podnikateľa, ktorá je na trhu už takmer 30 rokov.

Ušetríte
19% = 5,24 €
Cena s DPH
27,90 € 22,66 €
Cena bez DPH
25,36 € 20,60 €
Forma produktu
Tlačená publikácia
Vydavateľstvo
Poradca podnikateľa
Autor
Juraj Málik
+ -

Kolekcia motivačných kníh (3 knihy)

Túžite po úspechu? Získajte sériu motivačných kníh od autora Juraja Málika, majiteľa prosperujúcej a stabilnej spoločnosti Poradca podnikateľa, ktorá je na trhu už takmer 30 rokov.
 1. Začnite už! 36+1 objavov, ako začať a úspešne dokončiť (95 strán, formát 22x22 cm),

  Príbeh firmy PP a jej zakladateľov. Zapisovanie cieľov a vízií je fajn, ale rovnako ťažké je realizovať kroky na ich splnenie a hlavne vytrvať, nevzdať sa pri prvom neúspechu a dovoliť  sebe samému robiť chyby.  Počiatočná akcia je dôležitá, preto „Začni už!“

 2. Objavte svoj talent. Určite ich máte viac! 1+1+1=111 (87 strán, formát 21x21 cm)

  Ak ste v živote niekedy počuli vetu „Ty nemáš na nič talent.“, verte, že to nie je pravda. Kľúčom k úspechu je v sebe tieto talenty objaviť a ďalej ich rozvíjať a používať. Ako zistíte, ktoré to sú?

 3. Ťahák na úspech nájdeš vo svojej ruke (47 strán, formát 19x19 cm)

  Uchopte pevne Ťahák na úspech – jednoduchý princíp Ruky bude stále s vami, pomôže vám rásť, byť šťastným a na ceste k úspechu. Báječné je, že ťahák – svoju ruku – nosíte stále so sebou!


PREČO ČÍTAŤ TIETO KNIHY:

 • INŠPIRÁCIA - nájdete inšpirácie, kde sa berú naše talenty,  ako ich objaviť a rozvíjať, ako začať, vydržať, dokončiť a uspieť.
 • JEDNODUCHOSŤ - texty sú písané jednoduchou formou so zapamätateľným grafickým znázornením.
 • INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP - obsahujú priestor na vaše osobné poznámky, postrehy, a to tak, aby ste mali z textov praktický úžitok a mohli sa nad námetmi zamyslieť hneď a hneď ich aj aplikovať.
 • ŤAHÁK NOSÍTE STÁLE SO SEBOU - jednoduchý princíp Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech. Svoju ruku máte stále so sebou a pripomína vám 5 dôležitých bodov pre úspech.
 • ĽUDSKOSŤ A OSOBNÝ PRÍSTUP - knihy obsahujú ľudské príbehy a autor uvádza situácie z vlastného života – osobného aj profesijného.