Komentár k Zákonu o rodine (ONLINE verzia)

Online verzia

Komentár k Zákonu o rodine v elektronickej podobe.

Rok vydania
2016
Forma produktu
Online produkt
Vydavateľstvo
S-EPI
Autor
Róbert Bános
Bez DPH S DPH
Eurokódex komentár k Zákonu o rodine online verzia 24,50 € 29,40 €
+ -

Komentár k Zákonu o rodine (ONLINE verzia)

Komentár k Zákonu o rodine v elektronickej podobe.
Eurokódex komentár k Zákonu o rodine je prvá a jediná online verzia Veľkého komentára k Zákonu o rodine z pera skúseného odborníka na rodinného právo – advokáta Róberta Bánosa.

Publikácia ponúka podrobný a praktický výklad zákona o rodine vrátane súvislostí pri jeho aplikácii v prípadoch s medzinárodným prvkom. Súčasťou komentára je aj rozsiahly výber judikatúry vrátane rozhodnutí okresných a krajských súdov. Komentár je hodnotnou a praktickou publikáciou, ktorá širokej odbornej verejnosti, advokátom, sudcom, ale i pracovníkom orgánov sociálno-právnej ochrany detí pomôže nájsť odpovede na otázky, ktoré v súvislosti s rodinným právom vznikajú.


Časový prístup

Ročný online prístup do produktu Eurokódex komentár k Zákonu o rodine získate do dvoch pracovných dní od prijatia platby.

Tip pre vás

Zakúpte si tento Eurokódex komentár spolu s EPI Právnym systémom Basic alebo Medium. Budete môcť využívať ďalšiu výhodu online práce s právnymi informáciami, ktorou je zobrazenie komentára priamo pri komentovanom ustanovení v EPI Zbierke zákonov SR pod modrou guličkou. Eurokódex komentáre sú súčasťou EPI Právneho systému Premium.

Vstup do online produktu