Profi Vzdelávanie - Konferencie

Zobrazenie:
Zoradiť:

Ročné PROFIvzdelávanie

Získajte profesionálne celoročné online vzdelávanie z oblasti daní, účtovníctva, miezd, personalistiky, verejnej správy a iných oblastí podnikania. Ročné PROFIvzdelávanie vám za bezkonkurenčnú cenu ponúka širokú škálu aktuálne najžiadanejších tém a legislatívnych zmien, na ktoré sa môžete počas roka školiť prostredníctvom priameho prenosu webinára alebo zo záznamu.

Rok vydania:
2021
Forma produktu:
Ročný online prístup
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa, spol. s r. o.

468,00 € s DPH 390,00 € bez DPH

+ -

Dane a účtovníctvo pod lupou v roku 2022

Milí priaznivci daní a účtovníctva, po úvodných mesiacoch v roku nabitých povinnosťami vás opäť v príjemný jarný čas pozývame do najpopulárnejšieho wellness hotela pod Vysokými Tatrami. Do „špiku kosti“ nahliadneme na tohtoročné legislatívne novinky a ďalšie horúce témy z oblasti DPH, DzP, Daňového poriadku a účtovníctva. O optimalizačné triky či ďalšie overené rady z daňovej praxe sa s vami tradične podelí zohrané lektorské duo Ing. Vladimír Ozimý a Ing. Soňa Ugróczy.

Forma produktu:
Konferencia
Miesto konania:
Podbanské, Grand hotel Permon****
Dátum konania:
30. 5. – 1. 6. 2022
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa, spol. s r. o.
Autor:
Ing. Vladimír Ozimý, Ing. Soňa Ugróczy

Pracovné právo 2022

Od januára a následne od augusta 2022 vstupujú do účinnosti novely Zákonníka práce, ktoré sa dotýkajú aj zákona o štátnej službe, zákona o rodičovskom príspevku a zákona o sociálnom poistení. Zmien je veľa a s blížiacim sa termínom účinnosti pribúda na zákonodarcov čoraz viac otázok z praxe. Na jar tohto roku vás preto pozývame do Vysokých Tatier, kde vás do účinnosti predmetnej legislatívy „zasvätia“ jej samotní tvorcovia.

Forma produktu:
Konferencia
Miesto konania:
Vysoké Tatry, Grandhotel Praha****
Dátum konania:
5. – 6. 5. 2022
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa, spol. s r. o.

288,00 € s DPH 240,00 € bez DPH

Vyberte variant