Profi Vzdelávanie - Konferencie

Zobrazenie:
Zoradiť:

Pracovné právo 2020/2021

Rok 2020, ako aj 2021, prináša do pracovnoprávnej oblasti množstvo noviniek a tiež povinností. Okrem toho v uplynulých mesiacoch výrazne ovplyvňuje veľkú časť slovenských zamestnávateľov aj pandémia nového koronavírusu.
II. ročník EPI konferencie má preto za cieľ poskytnúť vám príležitosť vypočuť si priamo z úst zástupcov Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR, Národného inšpektorátu práce, Úradu verejného zdravotníctva a ďalších odborníkov, ako sa popasovať s pracovnoprávnymi novinkami a problémami v praxi.

Forma produktu:
Konferencia
Miesto konania:
Tatranská Lomnica, Grandhotel Praha****
Dátum konania:
8. – 9 . 2. 2021
Autor:
JUDr.et Mgr. Jozef Toman, PhD., JUDr. Jana Žuľová, PhD., Ing. Nora Lauková, doc. JUDr. Marcel Dolobáč, PhD., JUDr. Lucia Sabová Danková, JUDr. Roman Soska, Ing. Karol Zimmer, JUDr. Vladimír Grác

180,00 € s DPH 150,00 € bez DPH

Vyberte variant

Zákon o informačných technológiách vo verejnej správe 2020|2021

Po úspešnom odštartovaní I. ročníka EPI konferencie zameraného na informačné technológie vo verejnej správe, pripravujeme pre vás v spolupráci s Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR na jar 2021 ďalší ročník podujatia, ktorého cieľom je prepojiť základnú teóriu s reálnou praxou, a to nielen zo strany odbornej obce, ale najmä zo strany subjektov verejnej správy.

Forma produktu:
Konferencia
Miesto konania:
Demänovská Dolina, Hotel Grand Jasná****
Dátum konania:
16. – 17. 3. 2021

288,00 € s DPH 240,00 € bez DPH

Vyberte variant