Profi Vzdelávanie - Odborné školenia

Zobrazenie:
Zoradiť:

Ročné PROFIvzdelávanie

Potrebujete sa školiť vy alebo vaši zamestnanci viackrát do roka? S ročným predplatným na Profivzdelavanie.sk získate za bezkonkurenčnú cenu prístup k viac ako 150 webinárom z oblasti daní, účtovníctva, miezd, personalistiky, verejnej správy a ostatnej legislatívy. Ak vám nevyhovuje termín webinára, jednoducho si ho pozriete zo záznamu.

Rok vydania:
2021-2023
Forma produktu:
Ročný online prístup
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa

468,00 € s DPH 390,00 € bez DPH

+ -

2 - dňový FIDIC seminár v Bratislave

Potrebujete sa zaškoliť do FIDIC zmluvných podmienok? Poradca podnikateľa v spolupráci s advokátskou kancelária KOTVAN organizuje na túto tému v dňoch 19. – 20. 4. 2023 školenie v Bratislave. O nevyhnutné know-how z tejto problematiky sa s vami podelí anglický právnik a certifikovaný tréner Taner Dedezade, ktorého tlmočenie do slovenčiny bude zabezpečené. Súčasťou seminára sú workshopy, na ktorých budeme pod dohľadom trénera riešiť rôzne praktické prípady. Lektor má bohaté skúsenosti z iných krajín a rovnako tak aj s rozhodovaním sporov.

Forma produktu:
Školenie
Miesto konania:
Hotel Saffron, Školská 5, Bratislava
Dátum konania:
19.4. - 20.4.2023
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa
Autor:
JUDr. Peter Kotvan, Taner Dedezade

840,00 € s DPH 700,00 € bez DPH

Vyberte variant

2 - dňové školenie v Bešeňovej: Špeciality z daňovej kuchyne v roku 2023

Získajte aj tento rok tie najlepšie recepty na daňovú problematiku. Po minuloročnom úspechu vás opäť pozývame na netradičné dvojdňové školenie s pobytovým zážitkom priamo v areály vodného parku Bešeňová. Výnimočné dvojdňové menu, plné overených optimalizačných trikov, vám naservíruje váš obľúbený daňový poradca Ing. Vladimír Ozimý. V rámci prednášok prediskutujeme všetky nové legislatívne zmeny, ako aj najproblematickejšie oblasti v DPH a dani z príjmov na Slovensku. Nezabúdame ani na vaše individuálne otázky či problémy. Príďte ich prediskutovať s lektorom naživo a vychutnajte si výnimočnú atmosféru, ktorú Bešeňová ponúka.

Forma produktu:
Školenie
Miesto konania:
Bešeňová, Hotel Bešeňová****
Dátum konania:
13 - 14.4.2023
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa
Autor:
Ing. Vladimír Ozimý

288,00 € s DPH 240,00 € bez DPH

Vyberte variant

2 - dňové školenie v Spa Aphrodite: Zákonník práce a mzdové novinky v roku 2023

Júlia Pšenková a JUDr. Alena Huťanová, dve naslovovzaté odborníčky, sa stretnú v dňoch 18. – 19. 5. 2023 v najznámejších kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach, aby vám odovzdali svoje znalosti zo mzdovej a personálnej problematiky. Školenie je šité na mieru pre zamestnávateľov, zamestnancov mzdových a personálnych oddelení, ktorým poskytne množstvo praktických informácií a manuálov. V prvý deň nahliadnete na to, ako sa zmenil Zákonník práce za uplynulé 2 roky, vrátane tzv. novely lex korona. V druhý deň si zrekapitulujete všetky mzdové novinky.

Forma produktu:
Školenie
Miesto konania:
SPA Aphrodite, Rajecké Teplice ****
Dátum konania:
18 - 19. 5. 2023
Vydavateľstvo:
Poradca podnikateľa
Autor:
Júlia Pšenková, JUDr. Alena Huťanová

288,00 € s DPH 240,00 € bez DPH

Vyberte variant