Majstrovská spätná väzba

Naučte sa poskytovať spätnú väzbu efektívne a konštruktívne tak, aby bola prijatá a pochopená. Získajte vďaka našej sérii 6 videoškolení s Jánom Dubničkom zručnosť poskytovať spätnú väzbu ...

Rok vydania
3/2017
Forma produktu
Videoškolenie
Dĺžka
57 minút
Vydavateľstvo
Poradca podnikateľa, spol. s r. o.
Autor
Mgr. Ján Dubnička
Bez DPH S DPH
Videoškolenie online 32,50 € 39,00 €
+ -

Majstrovská spätná väzba

Naučte sa poskytovať spätnú väzbu efektívne a konštruktívne tak, aby bola prijatá a pochopená. Získajte vďaka našej sérii 6 videoškolení s Jánom Dubničkom zručnosť poskytovať spätnú väzbu majstrovsky, jednoducho a bez obáv.

Spätná väzba je balík cenných údajov, ktorý nám (alebo iným ľuďom v našom tíme alebo okolí) pomáha stále korigovať cestu vpred. Je veľmi dôležitým nástrojom každého manažéra. Spätnou väzbou môžete pozitívne ovplyvniť správanie ľudí v našom okolí, podporiť ich, aby podávali lepší výkon, spätná väzba im môže pomôcť zlepšiť ich kariéru, pomôže zdokonaliť chod firmy alebo pozitívnou spätnou väzbou len jednoducho niekomu zlepšíme deň.

Napriek tomu, že pozitívna spätná väzba sa každému podáva jednoduchšie ako tá negatívna, často na ňu zabúdame. S negatívnou spätnou väzbou je to zložitejšie. Mnoho manažérov sa jej vyhýba, dáva ju v nevhodnej chvíli alebo nevhodným spôsobom. Ak sa však naučíte dávať negatívnu spätnú väzbu efektívne a hlavne spôsobom, aby bola prijatá a pochopená, vaše pracovné vzťahy a chod firmy sa môžu radikálne zmeniť k lepšiemu.


V jednotlivých častiach série nájdete:

  • Spätná väzba nie je kritika
  • Rozdiel medzi pozitívnou a negatívnou spätnou väzbou
  • Ako poskytnúť negatívnu spätnú väzbu 
  • Ako vyťažiť zo spätnej väzby maximum
  • Na čo si dávať pozor pri poskytovaní spätnej väzby
  • Model SCARF – Ako ponúknuť mozgu odmenu v podobe spätnej väzbySúčasťou videoškolenia sú aj pracovné materiály.